KAYSERİ ÜLKEM ERKEK ÖĞRENCİ YURTLARI HAKKINDA

Bahaddin Akbulut 1962 Yılında KAYSERİ’nin Sarız İlçesinde doğdu. İlk öğrenimini köyünde, orta ve lise öğrenimini KÜTAHYA Kılıçarslan Lisesi'nde yatılı olarak tamamladı.
Yüksek öğrenimini TRABZON Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği bölümünde MATEMATİK ÖĞRETMENİ olarak tamamladı. ARTVİN Murgul Lisesinde 2 yıl MATEMATİK ÖĞRETMENİ olarak çalıştıktan sonra istifa etti.

Daha sonra KAYSERİ’de ve Türkiye’de derece yapan BİRİKİM 2000 dersanelerini kurdu. Bunun yanında 2005 yılında Kayseri’de yurt işletmeciliğine başladı.

Şu anda KAYSERİ’nin metropol ilçesi TALAS’ta yurt işletmeciliği yapmaktadır.

Evli ve 3 çocuk babası Bahaddin Akbulut aslen KAYSERİ'ye yerleşen ADANA AVŞAR TÜRKMEN yörüklerindendir.

Ülkem Erkek Öğrenci Yurtları, öğrencilerimizin kendilerini evlerinde hissetmelerini amaçlamaktadır. 20 yılı aşkın bir süredir sahip olduğumuz eğitimcilik tecrübemiz ile öğrencilerimizin konforları ve beklentileri düşünülerek yurdumuz sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Yurdumuz Kayseri’nin merkez ilçesi Talas’ta kaymakamlığa 100 metre mesafededir. Ayrıca Erciyes Üniversitesi’ne yaya olarak ulaşılabilen tek yurttur. Yurt binamız ve odaları düzenli ve sürekli olarak sabah 10:00’dan akşam 22:00’a kadar profesyonel temizlik personeli tarafından temizlenmektedir. 24 saat boyunca uzman güvenlik personeli tarafından kurumumuz koruma altında tutulmakta ve güvenlik kamera sistemi ile yurt giriş-çıkışları sürekli olarak kontrol edilmektedir.